/ Naši dodavatelé (krbová kamna) /

Naši dodavatelé (krbová kamna)

V současné době zastupujeme tyto osvědčené výrobce krbových a kachlových kamen, krbových vložek, krbových sestav, zahradních krbů ABX s.r.o., ROMOTOP spol. s r.o., HAAS + SOHN Rukov s.r.o., Banador s.r.o., La NORDICA, EURO TEPLO s.r.o., STEKO spol. s r.o., Norman spol. s.r.o., ENEKO-KRBY s.r.o. , KVS Ekodivize a.s. a jednáme s dalšími dodavateli.

ABX s.r.o., Žitná 1091/3, 408 01 Rumburk

http://www.abx.cz/cs/novinky

Tento tradiční výrobce a dodavatel krbových kamen ve výrobnách v Rumburku a ve Vansdorfu vytábí krbová kamna, kachlová kamna, krbové vložky, kuchyňské sporáky a příslušenství. Roční produkce kamen v posledních letech přesahuje hranici 25 000 ks a kromě České republiky jsou významnými odběrateli zákazníci v Německu, Rakousku, Itálii, Řecku, Švýcarsku, Holandsku, Belgii, Švédsku, Finsku, Polsku, Slovensku, Litvě, Lotyšsku, Bělorusku, Rusku, USA,…Všechna vyráběná kamna jsou konstruována na principu „dvojího spalování“ a u nové řady výrobků je již využíván princip „terciárního spalování“. Vysoká kvalita vyráběných krbových kamen a krbů je dosahována díky dlouholetým zkušenostem a profesionalitě všech pracovníků, a proto kamna se značkou ABX splňují mj. i nejvyšší normy DIN+ v autorizovaných zkušebnách v Německu a v Rakousku.

ROMOTOP spol. s r.o., Komenského 325, 742 01 Suchdol nad Odrou

ROMOTOP vyvinul pro své zákazníky krbová kamna a krbové vložky s CPV = centrálním přívodem vzduchu. Tento několik let zdokonalovaný uzavřený systém umožňuje přivádět veškerý vzduch pro spalování do komory krbových kamen jednoduchým způsobem z exteriéru, předsíně nebo technické místnosti. Klima v obytných prostorech tak zůstává příjemné a přitom jsou zachovány všechny kvalitativní parametry spalování. Velkoplošné sklo umožňuje maximální vizuální kontakt s plameny. Pro zajištění stability velkých přikládacích dvířek připravil ROMOTOP pro své zákazníky jedinečný vícebodový systém zavírání. Tento systém garantuje stabilitu a kvalitní utěsnění i u mimořádně velkého prosklení. Většina krbových kamen je dozdobena keramickými obklady vlastní výroby. Keramika je nabízena v širokém spektru glazur a mimo funkce estetické má schopnost akumulovat teplo, které z ní ještě dlouho po vyhasnutí topeniště sálá a temperuje obytný prostor. Velmi praktická je i údržba glazovaných obkladů.

HAAS + SOHN Rukov s.r.o., ul. SNP 474/7, 408 01 Rumburk

http://www.haassohn-rukov.cz/cz/

Firma HAAS + SOHN vyrábí krbová kamna, krbová kamna kachlová, krbová kamna s výměníkem, krbová kamna kachlová s výměníkem, krbové vložky, krbové nářadí, kouřovody a zděře. Nový směr, kterým se firma ubírá, jsou výrobky s vyššími ekologickými parametry, vyšší účinností, novými tvary i materiály. Kamna sevyznačují vysokou účiností (až 80%) a vytápěcí schopností do 220 m3 v závislosti na kvalitě tepelné izolace vytápěného prostoru. Jmenovité tepelné výkony kamen jsou podle typu kamen v rozmezí od 5 do 13 kW. Vybrané typy krbových kamen jsou vybaveny teplovodním výměníkem, umožňující připojení topných těles nebo zásobníkového ohřívače vody. Výměník je schopen předávat do topných těles (zásobníku vody) přibližně 50 % z celkového tepelného výkonu kamen. Krbová kamna jsou určena pro spalování kusového dřeva a ekobriket, u některých typů lze použít uhelné brikety.

Banador s.r.o., Jihlavská 2, 664 41 Troubsko

Firma BANADOR Vám přináší širokou škálu krbových vložek, kamen a doplňků potřebných ke stavbě krbů. U sortimentu této firmy můžete počítat s vysokou kvalitou, vytříbeným designem a konstrukční propracovaností. Firma vyrábí teplovzdušné krbové vložky, teplovodní krbové vložky, kamna na dřevo, teplovodní kamna, kamna na pelety, teplovodní kamna na pelety a příslušenství.

La NORDICA

Italský výrobce kamen, sporáků, krbových vložek na dřevo a brikety

EURO TEPLO s.r.o. – Milan Veselý, Školní 109, 344 01 Domažlice

Firma vyrábí krbová kamna, teplovzdušná kamna, eurokotle, krbové vložky a příslušenství. Krátce po svém vzniku na začátku devadesátých let minulého století se firma EURO TEPLO věnovala prodeji spotřebního zboží a výrobě elektrokotlů. Od roku 1992 zaměřila svou činnost na výrobu a vývoj teplovzdušných kamen a v roce 1996 přichází na trh s novým sortimentem svých výrobků krbových a kachlových kamen MIJAVA.

STEKO spol. s r.o., Blansko

Výrobce dvouplášťových krbů a krbových vložek – ucelená nabídka ocelových a litinových krbů a krbových vložek, teplovzdušných a kombinovaných krbů.

Norman spol. s.r.o., Hlavní ul. č. 201, 250 63 Veleň

Norman je předním výrobcem zahradních krbů nejen v České republice ale i v celé Evropě. Výrobky firmy NORMAN spol. s r. o. jsou v sortimentu velkých prodejních síti i drobných prodejců a o jejich kvalitě svědčí i skutečnost, že značná část produkce směřuje na náročné zahraniční trhy.

http://www.norman-cz.cz/

ENEKO-KRBY s.r.o., 330 13 TRNOVÁ 30

Firma vyrábí zahradní krby. Předností zahradních krbů ENEKO je jejich původní konstrukční řešení, vysoká účinnost hoření a vlastního grilování a jednoduchá montáž. Krby jsou vyrobeny ze snadno sestavitelných betonových dílců. Jsou kombinovány s udírnou, která má vlastní spodní topeniště. Ke každému krbu je zdarma příslušenství.

KVS EKODIVIZE a.s., ,závod Dvorce, 793 68 DVORCE 

Firma se mimo jiné zabývá výrobou spotřebičů na pevná paliva. Vyrábí široký sortiment sporáků a kamen. http://www.kvs-ekodivize.cz/dvorce