/ Sortiment - krby, kamna, příslušenství ... /

Sortiment - krby, kamna, příslušenství ...

krbová kamna – sálavé teplo

krbová kamna s vodním výměníkem – sálavé teplo + přenos energie přes radiátorový rozvod do vzdálenějších prostor

kachlová kamna – sálavé teplo

kachlová kamna s vodním výměníkem – sálavé teplo + přenos energie přes radiátorový rozvod do vzdálenějších prostor

sporáky – bez pece, s pecí

krbové vložky – ocelové, litinové

krbové vložky s vodním výměníkem – sálavé teplo + přenos energie přes radiátorový rozvod do vzdálenějších prostor

krbové stavebnice

zahradní krby

kouřovody ocelové a nerezové

příslušenství ke krbům a kachlovým kamnům

palivový materiál

Vytápění krby a kachlovými kamny

Současný trend moderního vytápění směřuje k finančně nenáročnému a účinnému způsobu vytápění. Toto moderní krby s vestavěnou krbovou vložkou bezpochyby splňují. Moderní krb s krbovou vložkou má až 85% účinnost. Krbem či kachlovými kamny s přenosem energie přes radiátorový rozvod vyhřejete nejen jednu místnost, jak tomu bylo u starších krbů a kachlových kamen, ale celý objekt. Při použití vhodného palivového materiálu dosáhnete doby hoření 10 až 12 hodin.

Moderní teplovodní krbová kamna na dřevo ušetří až 40 % nákladů, jsou ekologická s dokonalým spalováním, které zajišťuje přiváděný sekundární a terciární vzduch, snadno se instalují a regulují. Nahrazují nebo doplňují vytápění bytu při využití stávajících rozvodů tepla (radiátorů) a lze s nimi ohřívat užitkovou vodu (sprcha).

Nejnovějším trendem jsou kamna na peletky. Peletky jsou ekologické palivo s vysokou účinností, získané slisováním dřevěných pilin bez přidání aditiv. Jejich malé rozměry (Ø 6mm) umožňují snadný přísun ze zásobníku do ohniště, čímž je zajištěn samostatný chod kamen.

Krbové vložky

Prodáváme a instalujeme ocelové a litinové krbové vložky do stávajích krbů a krbové vložky s vodním výměníkem, které vydávají sálavé teplo s přenosem energie přes radiátorový rozvod do vzdálenějších prostor.

Krbové stavebnice

Pro ty, kteří rádi budují a vylepšují své příbytky a zahrady vlastníma rukama nabízíme množství krbových komponentů. Krbová stavebnice je levnějším řešením pro méně náročné zákazníky.

Zahradní krby

Pokud máte rádi grilované speciality a posezení s rodinou a přáteli, pořiďte si zahradní krb s otevřeným ohništěm. Prodáváme a instalujeme standartní i atypické zahradní krby a krboudírny s dlouhou životností od našich předních dodavatelů.

Kouřovody

Prodáváme ocelové a nerezové kouřovody (roury a kolena) k připojení krbových a kachlových kamen do komína pod různými úhly 0–90(stupňů). Ocelové kouřovody jsou vyrobeny z kvalitní oceli, kolena jsou vyrobena s otvorem k vyčištění kouřovodu. Nerezové kouřovody jsou zhotoveny z kvalitní nerez žáruvzdorné oceli.

Příslušenství pro krbová a kachlová kamna

Prodáváme rošty, krbové nářadí, podkladová skla a plechy pod krbová kamna, ozdobné koše na dřevo, paravany. Širší sortiment příslušenství objednáme dle Vašeho přání.

 
Fotky Zobrazit obrázek - Sortiment - krby, kamna, příslušenství ... Zobrazit obrázek - Sortiment - krby, kamna, příslušenství ... Zobrazit obrázek - Sortiment - krby, kamna, příslušenství ... Zobrazit obrázek - Sortiment - krby, kamna, příslušenství ...