/ Krby Lysá nad Labem - O firmě /

Krby Lysá nad Labem - O firmě

Naše firma se zabývá prodejem krbů, krbových a kachlových kamen, jejich příslušenství a poradenstvím v oblasti moderního vytápění krby a kachlovými kamny. Prodáváme a instalujeme krbová a kachlová kamna, krbové vložky, krbové sestavy, zahradní krby a příslušenství ke krbům a kachlovým kamnům od našich stálých dodavatelů. Dodáváme také nové ocelové vložky na míru do stávajích otevřených krbů. Jsme tu pro Vás již od roku 1997 a o kamnech něco víme.

První myšlenka na založení firmy vznikla uspořádáním výstavy pro jednoho ze známých výrobců na regionálním výstavišti. Úspěch výstavy a cenový růst energií potvrdil správnost rozhodnutí prodávat krby a začali jsme se věnovat prodeji a instalacím krbových a kachlových kamen na dřevo a dřevěné brikety ve větším rozsahu. První letní sezóny ukázaly, že je dobré sortiment rozšířit o zahradní krby a příslušenství k zahradnímu grilování.

 
Fotky Zobrazit obrázek - Krby Lysá nad Labem Zobrazit obrázek - Krby Lysá nad Labem Zobrazit obrázek - Krby Lysá nad Labem Zobrazit obrázek - Krby Lysá nad Labem Zobrazit obrázek - Krby Lysá nad Labem Zobrazit obrázek - Krby Lysá nad Labem